ქართული / ENGLISH
ფასდაკლებული
ყველას ნახვა
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 41/43dB
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 41/43dB
FHO5000-D43-TS
საცალო ფასი
₾ 8774.64
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310nm/1550/1625nm 40/38/38dB
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310nm/1550/1625nm 40/38/38dB
FHO5000-T40F-TS
საცალო ფასი
₾ 11095.56
Yealink VP530
ფასდაკლება
Yealink VP530
VP530
საცალო ფასი
₾ 1156.68
ახალი პროდუქტები
ყველას ნახვა
Access Terminal Box
ახალი
Access Terminal Box
ZT-Faceplate
საცალო ფასი
₾ 5.29
ოპტიკური როუტერი/სვიჩი 16 SFP+ პორტებით
ახალი
ოპტიკური როუტერი/სვიჩი 16 SFP+ პორტებით
CRS317-1G-16S+RM
საცალო ფასი
₾ 1234.80
საკონფერენციო ტელეფონი CP960
ახალი
საკონფერენციო ტელეფონი CP960
CP960
საცალო ფასი
₾ 2671.20
რეკომენდებული
ყველას ნახვა
800VA/480W Line Interactive UPS
რეკომენდებული
800VA/480W Line Interactive UPS
KS-UA800
საცალო ფასი
₾ 133.56
UniFi VoIP Phone
რეკომენდებული
UniFi VoIP Phone
UVP
საცალო ფასი
₾ 478.80
22U DYNAmic Basic სერიის საკომუნიკაციო კარადა (რეკი) 600x600 მმ
რეკომენდებული
22U DYNAmic Basic სერიის საკომუნიკაციო კარადა (რეკი) 600x600 მმ
LN-DB22U6060-BL-111-F
საცალო ფასი
₾ 705.60
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynology
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო